Zobacz ofertę dilerską
menu-hamburger

Wyjście na taras wygodne jak nigdy dotąd

Drzwi przesuwne Smart-slide to nowe rozwiązanie w segmencie drzwi/okien przesuwnych, które docelowo mogą być atrakcyjną alternatywą dla drzwi tarasowych typu PSK/PATIO.

To świetne rozwiązanie zarówno pod kątem budownictwa jednorodzinnego, ale również obiektów użyteczności publicznej, gdzie oczekuje się od drzwi tarasowych łatwości ich obsługi i niezawodności.

Drzwi Smart-slide można wykonać w schemacie A: 2-kwaterowe z jednym skrzydłem ruchomym oraz w schemacie C: 4-kwaterowe z dwoma skrzydłami ruchomymi.

Sprawdź szczegóły
Wyjście na taras wygodne jak nigdy dotąd

Szczelność i niezawodność

Przemyślana kombinacja rozwiązań technicznych sprawia, że Smart-slide osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności.

Wszystko to dzięki odpowiednio dopasowanym uszczelkom obwodowym skrzydła, które poprzez przekręcenie klamki są dociskane poprzecznie do ościeżnicy, po całym obwodzie. Uzyskanie dużej szczelności zapewniają również punkty ryglowania w obszarze słupka.

Ryglowanie na całym obwodzie skrzydła zapewnia dużą siłę docisku, a jednocześnie po otwarciu skrzydło przesuwa się niezwykle lekko, przy użyciu minimalnej siły.

Zapytaj o produkt
Szczelność i niezawodność

Komfortowa obsługa

Innowacyjny mechanizm zamykania pozwala na prostą i intuicyjną obsługę, zbliżoną do rozwiązań stosowanych w drzwiach unoszono- przesuwnych, typu HST.

Specjalistyczne okucia okienne gwarantują, że skrzydło po jego odblokowaniu swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwa się na wózkach względem nieotwieranej części konstrukcji. Mechanizm blokujący pozwala na delikatne zamykanie skrzydła w ramie, a tym samym łatwą obsługę drzwi przesuwnych.

Jest to bardzo istotny atut szczególnie w porównaniu z drzwiami typu PSK/Patio, które przy dużej liczbie cyklów otwierania/zamykania mogą być kłopotliwe w eksploatacji.

Sprawdź produkt
Komfortowa obsługa

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i dowiedz się więcej.

Przejdz do formularza

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

Info