Zobacz ofertę dilerską
menu-hamburger

Panoramiczny widok

Drzwi przesuwne HST są jedynymi konstrukcjami okiennymi, które pozwalają na tworzenie wielkogabarytowych przeszkleń, zapewniając jednocześnie duży komfort ich obsługi. Przesuwne okna tarasowe zacierają granicę między domem i ogrodem. To z jednej strony zapewnia doskonałe doświetlenie pomieszczeń, a z drugiej optycznie dodaje im przestronności.

Niewątpliwą zaletą tego typu drzwi tarasowych są możliwe do wykonania wymiary konstrukcji. Szerokość skrzydła może mieć wymiar od 800 mm do 3000 mm szerokości i wysokość do 2700 mm w białym kolorze, co pozwala na stworzenie nawet ponad sześciometrowego przeszklenia.

Sprawdź szczegóły
Panoramiczny widok

Swoboda wyboru

Cechą charakterystyczną drzwi HST 85 jest modułowy charakter konstrukcji, co umożliwia trzy dowolne konfiguracje produktu, w zależności od oczekiwanych parametrów cieplnych.

Dzięki swobodzie wyboru różnych kombinacji profili w części nadproża drzwi oraz w części progowej mamy możliwość wyboru między trzema opcjami: Basic, Standard i Premium.

W połączeniu z możliwością stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm pozwala to uzyskać bardzo wysoką izolacyjność termiczną konstrukcji.

Zapytaj o szczegóły
Swoboda wyboru

Dom bez barier? Oczywiście!

Niski próg drzwiowy o wysokości 48 mm, który może być zagłębiony od strony pomieszczenia w całej swojej wysokości, odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie.

Dzięki specjalnym nakładkom możliwe jest także zrównanie progu z powierzchnią podłogi i tym samym całkowite zlikwidowanie barier architektonicznych.

Sprawdź szczegóły
Dom bez barier? Oczywiście!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i dowiedz się więcej.

Przejdz do formularza

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

Info