Zobacz ofertę dilerską
menu-hamburger

 

 

PODWYŻSZENIE KONKURENCYJNOŚCI RYNKOWEJ FIRMY PRODUCENT OKIEN PCV I ALU - PATRYK PANKOWSKI

27/09/2022

PODWYŻSZENIE KONKURENCYJNOŚCI RYNKOWEJ FIRMY PRODUCENT OKIEN PCV I ALU - PATRYK PANKOWSKI

Informujemy, iż PRODUCENT OKIEN PCV I ALU – PATRYK PANKOWSKI realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020

Działanie 1.4 Wzór na konkurencję pt. „PODWYŻSZENIE KONKURENCYJNOŚCI RYNKOWEJ FIRMY PRODUCENT OKIEN PCV I ALU - PATRYK PANKOWSKI”

W wyniku realizacji projektu PRODUCENT OKIEN PCV I ALU – PATRYK PANKOWSKI wdroży rekomendacje wskazane w strategii wzorniczej opracowanej w ramach Etapu I działania 1.4 POPW w postaci innowacji produktowej, marketingowej, organizacyjnej, procesowej i technologicznej.

Cel główny projektu: Podwyższenie konkurencyjności FIRMY PRODUCENT OKIEN PCV I ALU – PATRYK PANKOWSKI na rynku poprzez wdrożenie rekomendacji wskazanych w strategii wzorniczej opracowanej w ramach Etapu II działania 1.4 POPW.

Cel główny projektu został osiągnięty poprzez realizację celów szczegółowych:

  • poszerzenie oferty o nowe produkty tj. wielofunkcyjny system przeszkleń do zabudowy jednorodzinnej i system zabudowy wewnątrz obiektowej w dwóch wariantach: zamknięteji otwartej;
  • wdrożenie innowacji marketingowej;
  • wdrożenie innowacji procesowej;
  • wdrożenie innowacji organizacyjnej;

Projekt umożliwił osiągnięcie następujących efektów:

  • Wzmocnienie marki poprzez wdrożenie działań związanych z innowacją marketingową.
  • Rozwój firmy i wzmocnienie pozycji rynkowej.
  • Wdrożenie zmian w obrębie struktury organizacyjnej firmy
  • Zmiany i usprawnienia w obrębie procesów.
     

Wartość projektu: 2 909 429,70,00 PLN

Wartość dofinasowania: 1 651 663,00 PLN

 

 


Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

Info