Zobacz ofertę dilerską
menu-hamburger

Stolarka aluminiowa

Najlepszy profil, wyselekcjonowane okucie i szyby nowej generacji to idealna konfiguracja dostępna tylko w ofercie Okna Pankowski.

 

Nasze minimalistyczne produkty aluminiowe doskonale podkreślają nowoczesny charakter budynków. Okna (ALU), dzięki specjalnie wyselekcjonowanym profilom i właściwościom wykorzystanego materiału, zapewniają wysoką sztywność. Pozwala to na wykonanie dużo większych konstrukcji niż te, znane z tradycyjnych okien (PVC). Ponadto nasze produkty z aluminium nie wymagają częstej konserwacji, nawet wtedy, gdy w większym stopniu narażone są na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Okna z aluminium gwarantują też wysoki poziom bezpieczeństwa. Gdy dochodzi do pożaru, to w przeciwieństwie do modeli drewnianych, zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia.

Sprawdź szczegóły
Trwałe profile

Okucia stosowane przez nas w oknach (ALU), stworzone zostały w oparciu o renomowane systemy, które od wielu lat sprawdzają się w oknach PVC. Dzięki temu zyskujesz gwarancję wysokiego komfortu użytkowania oraz łatwej obsługi. W naszej ofercie znajdziesz wiele wariantów okuć, które dodadzą elegancji Twoim wnętrzom - w tym specjalne okucie MODERNO z niewidocznymi zawiasami.

Zapytaj o szczegóły
Funkcjonalne okucia

Zainteresowała Cię nasza oferta ?
Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i dowiedz się więcej.

Przejdz do kontaktu

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

Info