Zobacz ofertę dilerską
menu-hamburger

Ciepło i spokój w garażu

Segmentowe bramy garażowe charakteryzują się niskimi wartościami współczynnika przenikania ciepła i dobrą izolacją akustyczną od dźwięków z zewnątrz. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia bramy, pozwalają na bezproblemowe i komfortowe parkowanie pojazdów nawet na krótkich podjazdach.

Skontaktuj się z nami
Ciepło i spokój w garażu

Inteligentne rozwiązania. Wytrzymałość na lata.

Panele bramy garażowej mają grubość 40 mm i zostały wypełnione pianką PUR, co zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej. Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji nasze bramy są nie tylko cieplejsze, ale także całkowicie bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Wybierz bramę garażową, która Ci się podoba. Okna Pankowski oferuje możliwość szczegółowej konfiguracji produktu pod względem koloru, rodzaju wzoru, tekstury panelu oraz zastosowanych akcesoriów.

Zamów produkt
Inteligentne rozwiązania. Wytrzymałość na lata.

Szeroki zakres dostosowania instalacji:

  • Regulowane wykrywanie przeszkód
  • Regulowana prędkość zamykania
  • Dostępność licznych akcesoriów
  • Możliwość podłączenia do awaryjnego źródła zasilania
Zamów produkt
Szeroki zakres dostosowania instalacji:

Zainteresowała Cię nasza oferta ?
Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i dowiedz się więcej.

Przejdz do kontaktu

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

Info