Zobacz ofertę dilerską
menu-hamburger

Okna IDEAL 4000

Uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się w nowoczesnej architekturze.

Mocna konstrukcja profili o głębokości zabudowy 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach.

Teraz w konfiguracji z nowym skrzydłem półzlicowanym w systemie IDEAL 4000 możliwe jest tworzenie jeszcze cieplejszych konstrukcji    z pakietami szybowymi o szerokości do 48 mm.

Zapytaj o szczegóły
Sekcja IDEAL4000 1

Czysta elegancja w antracycie

Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.

W ostatnich latach zmienia się sposób myślenia o architekturze. Wyraźnie zmieniają się też preferencje dotyczące kolorów, wśród których zaczynają dominować przede wszystkim kolory antracytowe, bazaltowe oraz różne odcienie szarości.

W ofercie systemu IDEAL 4000 dostępne są profile z antracytowym rdzeniem, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie okien do modnych i nowoczesnych aranżacji.

Zamów produkt
Sekcja IDEAL4000 2

Komfort i bezpieczeństwo

Od drzwi oczekuje się zapewnienia wysokiego stopnia bezpieczeństwa oraz ochrony przed złymi warunkami pogodowymi. Dzięki wielokomorowej zabudowie, głębokości zabudowy 70 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Użycie wzmocnień stalowych o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe.

W ofercie systemu IDEAL 4000 możliwa jest także realizacja drzwi zewnętrznych.

Dowiedz się o szczegółach
Sekcja IDEAL4000 3
  • system 5-6-komorowy w standardowej kombinacji
  • głębokość zabudowy 70/ 85 mm
  • współczynnik przenikalności standardowej kombinacji rama-skrzydło Uf = 1.2-1.4 W/m²K
  • system z uszczelnieniem zewnętrznym (2 uszczelki)
  • szerokość szklenia nawet do 48 mm
  • wiele wariantów skrzydeł
  • potwierdzona testami klasa odporności na włamanie RC2
  • możliwość wykonania ukrytego odwodnienia
  • dostępny w licznych wariantach kolorystycznych oraz z nakładkami aluminiowymi aluskin®

W przypadku renowacji, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Nieomal nieograniczona swoboda w kształtowaniu formy drzwi zewnętrznych , pozwala na podkreślenie indywidualnego stylu. Bogata oferta dostępnych kolorów oklein oraz wypełnień drzwiowych stwarza dodatkowe możliwości kreacji.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i dowiedz się więcej.

Przejdz do formularza

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

Info